تازه ها

اخبار مهم

اخبارسايت

سردار شریف:
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به لطف اراده و هوشمندی نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی و مردم، داعش حتی نتوانست یک ترقه در کشور ما منفجر کند تا از آن بهره تبلیغاتی ببرد.
همراه با شهدای عملیات کربلای 5 لشکر 41 ثارالله؛
سردار شهید ذبیح الله دریجانی گفت: ما شمشیر ولایتیم و باید خودمان را با دستورات ولی امر مسلمین منطبق کنیم. پیروزی نهایی از طریق کسب معلومات علمی خواهد بود، زیرا جنگ روزی به پایان می‌رسد ولی علم تمام شدنی نیست.
روایتی از زندگی شهید «شفیع حلیمی اصل»؛
آخرین زیارتش با امام رضا (ع) غریبانه و عاشقانه بود. انگار بعد از آن زیارت بود که دلش آرام گرفت و به مراد خود رسید. چند شب قبل از عملیات بود. همه کنار هم جمع شده بودند و از این‌که این‌بار چه کسی شهید خواهد شد، حرف می زدند. آن شب شفیع گفت: حضرت زهرا(س) را سال 1363 قبل از عملیات بدر در خواب دیدم.
شهید ماشاالله عهدی؛
آرزویش تحصیل علم و دانش و پیروزی اسلام بود، تقدیر او این بود که در دانشگاه اسلام و رشته شهادت فارغ التحصیل شود.
می گویند شهید پلارک مثل یکی از سربازان پیامبر (ص)، «غسیل الملائکه» بوده است و به همین علت مزار او همیشه خوشبو و عطرآگین است.
شهید محمد حسینی می‌گفت من آمده‌ام ايران كه بروم سوريه و مدافع حرم شوم. من آمده‌ام كه برای دفاع از اسلام و عمه سادات بروم.
دختر شهید مدافع حرم:
فرزند شهید بابایی گفت: پدرم می‌گفت تكفيری‌ها اسلام را تهديد می‌كنند. بر خودش لازم دانست برای دفاع از حرم راهی عراق شود. گذشته از اينكه عراق و سوريه وطن ما نيست اما وطن مسلمانان كه هست. شهدا برای دين دفاع كردند. اسلام مرز جغرافيايی ندارد. هر اتقاقي اسلام را تهديد كند بايد برای دفاع بروند.
چاپ دوم «تک پسر» منتشر شد
کتاب «تک پسر» خاطراتی از شهید آخوندی که مادرش بعد از شهادت او از اصفهان خارج نشد به چاپ دوم رسید.
در آیینی معنوی جمعی از جوانان خوزستانی بر مزار شهید «محمد ظهیری»، جوان ترین شهید مدافع حرم اهواز حضور یافتند و به این شهید ادای احترام کردند.
یادداشت/ شعبان مولائی
کربلای 5 نشان داد دشمن اگر در هزار سوی موانع هم موضع بگیرد از حملات برق آسای رزمندگان اسلام در امان نخواهند بود.
سردار ابوالفضل اسلامی جانباز عملیات کربلای پنج گفت: از ویژگی‌های عملیات کربلای پنج این بود که فرماندهان، عملیات بزرگ و گسترده‌ای را در مدت زمان خیلی کم بعد از نوزده روز از عملیات کربلای چهار که با عدم موفقیت روبرو شده بود طراحی و آغاز کردند.
سردار غیب پرور:
رییس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر افزایش سواد فضای مجازی در بین مردم به ویژه جوانان و نوجوانان، گفت: دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای انقلاب کار بسیار دشواری است و دائما باید اقدامات دشمن در این عرصه را رصد کرد.
نیروهای سوری امروز موفق شدند شهرک «عین‌الخضرا» در غرب شهرک «بسیمه» را از دست عناصر تروریستی پس بگیرند.
جدیدترین تحولات بحرین/
نیروهای امنیتی بحرین امروز نیز با هدف سرکوب هر گونه اعتراضات به اعدام سه جوان معارض، در خیابان‌های اصلی کشور مستقر شدند.
فوری
دقایقی پیش صدای شلیک ممتد سامانه‌های پدافند هوایی در مرکز تهران شنیده شد.