تازه ها

اخبار مهم

اخبارسايت

محسن فرمانده‌ای بود که درآمد چندانی نداشت اما با اقتدا به مولایش حضرت علی(ع) از محرومين حمايت مي‌کرد و هر چه داشت با آنها تقسیم می‌کرد.
سردار شهید مهتدی؛
آرزویش شهادت بود. این را می‌توان با جستجو در وصیت‌نامه آسمانی‌اش فهمید. آنجا که گفته بود: «من که نتوانستم به وظایف خود عمل کنم و با کوله‌باری از گناه به سوی پروردگار می‌روم و تنها دل به شهادت دارم، تا شاید خداوند با ریختن خون من گناهانم را ببخشد.»
همزمان با اولین سالگرد شهدای مدافع حرم
اولین سالگرد شهدای مدافع حرم، شهید دهقانی‌نیا و آقایی در اردبیل برگزار می‌شود
سردار پاکپور در نشست خبری:
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: گروه‌های ضدانقلاب که سال‌های سال از فاز نظامی دور شده بودند، توسط سازمان‌های فرامنطقه‌ای و برخی کشورهای حوزه خلیج فارس دوباره اعلام کردند وارد فاز نظامی شده‌اند.
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران با بیان اینکه حضور «دو تابعیتی‌ها» در حوزه «تصمیم‌گیری فرهنگی» فاجعه و شرم‌آور است، گفت: مسئولان فرهنگی باید از مردم عذرخواهی کنند.
کامیون‌ها به سمت فاو در حرکت بودند که هواپیماهای دشمن آنان را هدف گرفتند، عده‌ای از نیروهای داخل کامیون به شهادت رسیدند و مقصدشان را از فاو به سمت بهشت تغییر دادند.
معاون سپاه اردبیل:
معاون اجرایی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: نخستین سالگرد گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هاشم دهقانی‌نیا و علی‌ آقایی، شهدای مدافع حرم اردبیل هفت اسفند ماه در حسینیه ثارالله سپاه اردبیل برگزار می‌شود.
سردار کارگر:
رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس «طرح آشتی ملی» را فتنه‌ای جدید از سوی دشمنان دانست و گفت: خوشبختانه مردم به خوبی خائن و خادم را شناخته‌اند و آن کسی که حرف از آشتی ملی می‌زند، خود از سران فتنه است.
معاون اجرایی سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل:
معاون اجرایی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل از آغاز اعزام دانش‌آموزان استان به مناطق جنگی جنوب کشور از بهمن ماه خبر داد.
یادداشت کیهان/
بازگشت از راه خیانت به مردم، شرط اول هر نوع آشتی‌ است و کسانیکه هنوز هم با آن حوادث شوم و توطئه‌های ننگین حسابشان را روشن نکرده‌اند، حق ندارند از آشتی حرف بزنند.
تحلیل و بررسی شاخصه ها و ترفندهای بهائیت در ادعای پیشگویی زمان ظهور در روایت مفضل بن عمر
گنجینه روایی شیعه، آکنده از روایاتی است که تصویرگر جریانات آخرالزمانی است. این روایات که از آن به روایات پیشگویی ظهور یاد می شود، مورد توجه فرقه ها و گروه های انحرافی بوده است.
مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام از دریافت هدیه مقام معظم رهبری به این هیأت خبر داد.
سردار غیب‌پرور:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نباید با دانشجویان انقلابی به خاطر ابراز یک حرف حق برخورد کرد در این صورت با تمام وجود از آنها دفاع خواهم کرد.
رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی:
رهبر معظم انقلاب فرمودند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟ قهری وجود ندارد، البته مردم ما با کسانی که در سال 88 به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهر هستند و با آنها آشتی هم نمی‌کنند.
«سیدمحمدکاظم قزوینی» از علمای بزرگ شیعه بود، که توسط رژیم بعث دستگیر و به اعدام محکوم شد؛ اما به واسطه نذری که کرد، از زندان آزاد شد.