تازه ها

اخبار مهم

اخبارسايت

گزارشی کامل از شعرخوانی‌ شاعران در محضر رهبر انقلاب
در دیدار دیشب رهبری با شاعران 27 شاعر در موضوعات آیینی، مدافعان حرم، طنز و ...به شعرخوانی پرداختند.
پیام سرلشکر باقری در مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی تهران:
سرلشکر باقری در پیامی که در مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی تهران قرائت شد تاکید کرد که درس های فراموش ناشدنی جدیدی به تروریست‌ها خواهیم داد.
محمدرضا حسینی
موضع آتش به اختیار همان بند «م» وصیت‌نامه حضرت امام خمینی است که تاکنون در پاسخ به جوانانی که می‌گفتند می‌خواهیم آن را اجرا کنیم، گفته می‌شد شرایط مصداق آن نیست.
آیت‌الله فاضل لنکرانی:
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: در مواردی مانند دیپلماسی، انسان چاره‌ای جز مذاکره ندارد اما سند 2030 لزومی ندارد به دلیل اینکه قلم، قلمِ کفر است.
توطئه قومیتی ضدانقلاب به بهانه حادثه تروریستی اخیر
در طول سال‌های اخیر پس از شرارت‌های پژاک در شمال غرب کشور، همین کُردها بودند که در کنار برادران پاسدارشان، سلاح به دست گرفتند و با خون خود امنیت مردم را حفظ کردند.
خواهر شهید تیموری طی پیامی از پیام مقام معظم رهبری و حضور مسئولان، مردم و همه عزیزانی که در مراسم وداع شهید تیموری با هر عنوان شرکت کردند، تقدیر و تشکر کرد.
فرماندهی پلیس فدرال عراق اعلام کرد این نیروها توانستند منطقه «الزنجیلی» را در غرب موصل به طور کامل آزاد کنند.
یکی از همرزمان شهید اصغر بسطامیان گفت: «اصغر در غواصی مهارت خوبی داشت. کم حرف بود خیلی به ندرت صحبت می‌کرد. یک هفته پیش از شهادتش گفت: علی بیا به همدیگر قول بدهیم اگر من شهید شدم آنجا برای تو جا نگه دارم تو هم قول بده از برادر کوچکم مواظبت کنی و اگر تو شهید شدی برای من جا نگهداری!
گروهک تروریستی داعش اهداف بسیار گسترده‌ای از عملیات دوگانه در تهران دنبال می‌کرد که به بخش قابل توجهی از آن‌ها نتوانست دست یابد.
در گفتگو با همسر شهید تیموری عنوان شد
همسر پاسدار شهید جواد تیموری از تیم حفاظت مجلس شورای اسلامی که در حملات تروریستی تهران به شهادت رسید، می‌گوید: شهادت همسرم را به او تبریک می‌گویم، چون می‌دانم یکی از آرزوهای بزرگش این بود که شهید شود.
وزارت اطلاعات:
وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: چند خانه امن تروریست‌های وهابی تکفیری در شمال غرب کشور شناسایی و پاکسازی شد.
گزارش
دانشجویان در دیدار رمضانه خود با آیت‌الله خامنه‌ای نسبت به عملکرد نهادهای و دستگاه‌های مختلف فرهنگی مانند سازمان تبلیغات اسلامی، وزارت ارشاد، صدا و سیما، شورای عالی انقلاب فرهنگی و ... انتقاد کردند.
الحشدالشعبی عراق از آزادسازی ۵۵ کیلومترمربع از مرزهای مشترک با سوریه خبر داد.
وزارت اطلاعات اعلام کرد
وزارت اطلاعات در اطلاعیه جدیدی اعلام کرد ۴۱ نفر از عناصر گروهک وهابی داعش متشکل از تیم‌های عملیاتی و همچنین سرپل‌های ارتباطی و تدارکاتی دستگیر شدند.
با حضور جمع کثیری از مردم روزه‌دار تهران
پیکر شهدای حادثه تروریستی تهران پس از اقامه نمازجمعه با حضور هزاران نفر از مردم روزه دار تشییع شد.