تازه ها

پربيننده ترين

اخبار مهم

اخبارسايت

بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به مناسبت سوم خرداد؛
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای با گرامیداشت سوم خرداد، سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت ملی و حضور دائمی ملت ایران در صحنه‌های نیاز انقلاب و کشور را عامل ناکامی توطئه‌های نظام سلطه و صهیونیست علیه میهن اسلامی دانست.
مسئول مهندسی سپاه اردبیل:
مسئول مهندسی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در طول مدت ۵ سال ۱۰۰ پروژه عمرانی توسط سپاه در سطح استان اردبیل اجرا شده است.
«غلامحسین ابراهیمی» گفت: مادر و خواهرم زمانی که خبر آزادی خرمشهر را شنیدند، به مسجد محل رفتند. در آن‌جا یکی از خانم‌ها به گمان این که من شهید شده‌ام، به مادرم تسلیت می‌گوید. مادرم با شنیدن خبر شهادت من، بیهوش می‌شود.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در کتاب «اسرار مکتوم» از اولین حضورشان در روزهای آغاز جنگ تحمیلی و شرایط نامساعد سیاسی می‌گویند: «در شرایطی که کسی قدمی از قدم برنمی‌داشت من به همراه دکتر چمران و با اجازه امام خمینی (ره) به خوزستان رفتیم، تا شاید بتوانیم کاری کنیم.»
گفت‌و‌گویی با خانواده شهید قبادی؛
برادر شهید مدافع حرم «علیرضا قبادی» گفت: برادرم هرگز پول برایش در اولویت نبود؛ زیرا به طور پنهانی به نیازمندان کمک مالی می‌کرد. درد فراق و بی‌تابی مادرم با هیچ‌ مقدار پولی تسکین نمی‌شود.
با تشکیل سازمان رزم سپاه و ایجاد یگان‌های رزمی، سپاه توانست نقش مهم و موثری را در عملیات‌های فتح المبین، بیت المقدس و دیگر عملیات‌های دفاع مقدس داشته باشد.
در سالروز آزادسازی خرمشهر
در سالروز آزادسازی خرمشهر، یادواره شهدای فصل بهار و عملیات بیت‌المقدس در اردبیل برگزار می‌شود.
به دنبال حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی، امام جمعه و استاندار اردبیل پیام مشترکی را صادر کردند.
سردار غیب‌پرور ضمن تبریک به رئیس‌جمهور منتخب:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی تأکید کرد زمان وعده دادن‌ها و مجادله با رقبای انتخاباتی به پایان رسیده و هنگام همدلی و هم افزایی برای عبور از موانع و کار برای حل مشکلات مردم فرا رسیده است.
در پیامی به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت صورت گرفت
رهبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت ضمن تشکر از حضور پر شور و گسترده مردم در این انتخابات، فرمودند: به رئیس جمهور محترم و همه‌ کسانی که در دولت آینده شرکت خواهند داشت تأکید می‌کنم که کار و تلاش برای برطرف کردن مشکلات کشور را در پیش گیرند.
فرمانده قرارگاه ارتش شمال غرب کشور:
فرمانده قرارگاه ارتش شمال غرب کشور گفت: مرزهای کشور ما یکی از امن‌ترین مرزهای دنیا است که به پاس حضور نیروهای مسلح در مرزهای کشور است.
مسئول بسیج سازندگی استان اردبیل:
مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از بررسی و شناسایی ۱۰ مشکل اساسی ۹۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در سطح استان اردبیل در سال گذشته خبر داد.
امام جمعه اردبیل مطرح کرد
امام جمعه اردبیل گفت: انتخابات مسابقه خدمت است نه مسابقه قدرت و همین مسأله هم سبک تبلیغ را مشخص می‌کند و هم فرد اصلح را انتخابات برای اعتلاء و اقتدار و بالا بردن توان کشور و تزریق خون جدید به کشور است.
هشدار شهید مهدی دباغ؛
شهید مهدی دباغ که همزمان با سالروز میلاد حضرت مهدی (عج) چشم به جهان گشود، در فرازی از وصیت‌نامه خود آورده است: به شفاعت شهدا امیدوار نباشید. شهید با کسی قوم و خویشی ندارد، اگر راه شهدا که همان راه اسلام است را ادامه دادید از ما هستید و گرنه خیر. من از جانب خودم و دوستانم می‌گویم از یکایک شما بازخواست خواهیم کرد که با خون ما چه کردید؟
غرفه انتشارات سوره مهر دلنوشته «سرلشکر سلیمانی» درباره کتاب «وقتی مهتاب گم شد» را به غرفه سوره مهر آورد.