لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : س, 1396/07/18 - 22:54
کد مطلب: 14255
تصویر صفحه اصلی: 
سرپرست استانداری استان اردبیل گفت: نقش استان اردبیل نسبت به استان‌های هم جوار بیشتر بوده و تعداد شهدا، جانبازان و آزادگان نشانگر آن است.

به گزارش خط هشت ، اقبال عباسی در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که در سالن شیخ صفی اردبیل برگزار شد،اظهار کرد: نقش استان اردبیل نسبت به استان‌های هم جوار در دفاع مقدس بیشتر بوده و تعداد شهدا، جانبازان و آزادگان نشانگر آن است.

وی درباره هشت سال جنگ تحمیلی در کشورمان افزود: هشت سال جنگ تحمیلی با دشمنان استکبار به حمایت و پیشتبانی کشورهای قدرتمند که ما را با کشور همسایه به جنگ انداختند و با تلاش و فداکاری زنان و مردان ایرانی که دشمنان در هشت سال جنگ نتوانستد یک واجب از خاک کشورمان به دست آورند.

سرپرست استانداری استان اردبیل ادامه داد: نقش بسیج و نیروهای مسلح نسبت به سال‌های گذشته گسترش یافته که در دور دست‌ها با دشنمان در حال جنگ هستند تا دشمنان نتوانند به کشورمان نزدیک شوند اگر چه در هشت سال جنگ تحمیلی مردمان این را ثابت کردند که هیچ کشوری نمی‌تواند به ایران نزدیک شود.

عباسی تشریح کرد: برای ترویح و تقویت دفاع مقدس تک تک مردم نقش اساسی دارند و اردبیل یک استان ولایت مدار و حسینی که در ایام تاسوا و عاشورا  که هزار 400 سال از آن واقع می گذارد به شکل مناسب آن را ترویح می‌دهد و در کشور از استان‌های نمونه شناخته شده است.

وی بیان کرد: استان اردبیل باید در نشر و ترویج آثار ارزش‌های دفاع مقدس بیشتر نقش را باید در کشور ایفا کند.

ارسال نظر