لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : پ, 1396/08/18 - 21:45
کد مطلب: 14676
تصویر صفحه اصلی: 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اردبیل:
زائران اربعین بزرگترین ناشران و مبلغان اسلام در دنیا هستند
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: زائران اربعین حسینی که به عشق امام حسین(ع) مسافت طولانی را پیاده تا کربلا طی می‌کنند در واقع بزرگترین ناشران و مبلغان اسلام در دنیا هستند.

به گزارش خط هشت ، نجات فیاضی بعد از ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی فرماندهان سپاه و مدیران صدا و سیمای اردبیل با تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی اظهار داشت: فلسفه عاشورا و قیام امام حسین(ع) باید به صورت گسترده تبیین شود چرا که با وجود هجمه‌های فراوان در عصر کنونی نیاز است تا فلسفه قیام عاشورا تا اربعین در فضایی گسترده تبلیغ شود و در حال حاضر زائران امام حسین(ع) در واقع مبلغان و ناشران اصلی اسلام هستند.

وی حرکت عظیم و پیاده‌‌روی گسترده زائران اربعین حسینی را رویدادی بی‌نظیر در تاریخ اسلام دانست و افزود: این حرکت عظیم در واقع نشان دهنده عشق و شور حسینی است چرا که زائران حسینی بعد از گذشت 1400 سال هنوز هم به ندای هل من ناصر ینصرنی با عشق تمام تر لبیک گفته و کیلومترها مسافت را طی می‌کنند تا در واقع بزرگترین و اصلی‌ترین مبلغان و ناشران اسلام در دنیا نام بگیرند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل پیاده‌روی اربعین حسینی را حرکت خودجوش مردمی در دنیای اسلام برشمرد که بعد از 1400 سال هنوز هم لبیک گفته بزرگترین تبلیغ دنیا را برای نشر اهداف قیام آن حضرت انجام می‌دهند.

فیاضی گفت: مسئولیت در نظام اسلام در واقع امانتی بس سنگین است که مسئولان نظام اسلام باید با روحیه جهادی و انقلابی تمام توطئه‌های دشمنان علیه دین اسلام را به بهترین شکل ممکن خنثی سازند و در شناسایی اهداف دشمن سریعتر عمل کنند تا بتوانند مملکت را از شرایط بغرنج در برخی مواقع به راحتی خارج ساخته و در واقع آرامش عمومی رافراهم کنند.

وی اظهار کرد: نقش صدا و سیما در شناسایی اهداف دشمنان در حمله به نهادهای انقلابی به ویژه سپاه، شورای نگهبان و حتی خود صدا و سیما بسیار مهم و تاثیرگذار است که نیاز است تا این تنها رسانه ملی با تمام قوا در تولید و محتواسازی به گونه‌ای عمل کند که در واقع هریک از برنامه‌های آن با ابعاد مختلف پیام‌های فرهنگی و دینی زیادی را در پی داشته و به خودی خود نقشه‌های دشمنان را با رخنه در اذهان عمومی خنثی کند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اردبیل روحیه جهادی و انقلابی کارکنان صداوسیما را تحسین کرده و بر تعاملات بیش از پیش سپاه با صدا و سیمای اردبیل تاکید کرد.

ارسال نظر