لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : پ, 1396/09/02 - 10:31
کد مطلب: 14816
تصویر صفحه اصلی: 
باز در شهرمان ولوله ای برپا شده است! شهر را باید آذین بست؛ پهلوانی می آید! دلاوری از شام وارد شهر می شود! منقل اسپند و عود و گلاب آماده کنید مدافع حرم زینب می آید! شهر را به حضور معطر کرده است! سر بلند کنید! که قهرمانی می آید!

به گزارش خط هشت ،  وقتی خدا را با قلب و روح درک کنید دیگر همه چیز خدایی می شود. دیگر عمل و کلام خدایی می گردد. منیت و خود بینی جایی ندارد، تظاهر بار و بندیلش را می بندد، دیگر به دنبال اسم و رسم نیست، چرا که همه را از آن خدا می داند، چنین شخصی را عارف گویند!

به استقبال دلاور مدافع حرم شهید

عارف قصه ما، هم در شناسنامه عارف بود و هم در عمل اثبات کرد که عارفی حقیقی است که درس عرفان را در شام در تل جبین و نبل و الزهرا و البوکمال و در خاندانی دلاور خیز آموخت!

عارف قصه ما، عرفان را نه در کنج خانقاه و نه در کنج پستوها دنبال می کرد! او عرفان را در جهاد آموخت، در خاندانی زحمت کش و مظلوم و بی ادعا و قهرمان پرور و شهید پرور زیست و مراحل را طی کرد؛ او خدا را در دیار شام به عینه دید و درک کرد! او در لبیک به امام و ولی اسیر پرچم های و شعارها و عرفانهای دروغین این روزها نشد و لبیک به امام غایب از نظر را در تبعیت از ولی فقیه و جهاد با حرامیان داعش و منحرفان دین رسول الله فریاد زد!

عارف قصه ما، عرفان را نه در پیری، بلکه در اوج جوانی آموخت! او که عرفان را نه برای دکان باز کردن، بلکه برای معامله ای عاشقانه با خدا آموخت و چه مزدی از باریتعالی ستاند!

عارف؛ عارفی خدایی شد و خدا هم خریدارش گردید!

باز در شهرمان ولوله ای برپا شده است! شهر را باید آذین بست؛ پهلوانی می آید! دلاوری از شام وارد شهر می شود! منقل اسپند و عود و گلاب آماده کنید مدافع حرم زینب می آید! شهر را به حضور معطر کرده است! سر بلند کنید! که قهرمانی می آید!

باز از شام خبر آمده است

شیرمردی ز سفر آمده است

ششمین مرد جگردار ؛ این بار

*عارفی* همچو قمر آمده است.(۱)

او از جوانان دهه ای بود که دشمنان اسلام و انقلاب بر روی آنها امیدهای زیادی بسته بودند تا شاید بتوانند آنان را تهی از فرهنگ ایثار و شهادت نمایند! دهه هفتادی را امروز باید در محور مقاومت جستجو کرد و نامشان در لیست نورانی مدافعان حرم جستجو نمود!

به استقبال دلاور مدافع حرم شهید

 

عارف نیز همچون صدها شهید مدافع حرم و همچون شهدای خاندان شهیدپرورش توانست نام خود را جاودانه کند و نامش مدال افتخاری برای یک دیار گردد.

وعده سردار سرافراز اسلام حاج قاسم در پایان داعش ظرف دو ماه، محقق شد و داعش به پایان خط رسید! پایانی که نه با واودادگی و نه در پشت اتاق های دربسته و نه در امتیاز دادنهای واهی، بلکه به ثمره ی جهاد و ایثار صدها جوان و دلاور حزب الله و حیدریون و زینبیون و فاطمیون و سپاهیان قدس به نتیجه رسید!پایانی که نتیجه مقاومت بود و شهادت. نتیجه آسمانی شدن عارفها و حججی ها و ...

یاد عارف کایدخورده بخیر! که در پیروزی و آزادسازی شهرهای نبل و الزهرا در سوریه عارف با شادی شعار سر می داد: در بهارآزادی جای شهدا خالی. و امروز در آزادی شهر البوکمال و نابودی کامل داعش باید خواند که: در بهار آزادی یاد عارف شهیدما خالی.شهدای مدافع حرم دزفول برای استقبال از یکی دیگر از دلاوران این دیار آغوش باز کرده است؛ عارف کایدخورده به جمع امیرهیودی، سیدمجتبی ابوالقاسمی، محمدزلقی، علی حاجیوند، عادل سعد و جاویدالاثرحاج حسین قفلی(سعادت خواه) پیوست.

پرواز عاشقانه دلاور بسیجی عارف کایدخورده را به خانواده رزمنده و ایثارگر این عزیز و خاندان کایدخورده که چندین شهید و ایثارگر را تقدیم انقلاب کرده اند را تبریک و تسلیت می گوییم.

۱/ شعر:بهزادخزاعی

* علی صالحی زاده

 

 

منبع: شهدای ایران

 

ارسال نظر