لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : ج, 1396/10/08 - 23:04
کد مطلب: 15415
تصویر صفحه اصلی: 
راهپیمایی بزرگ مردمی یوم‌الله 8 دی در تبریز
تبریز به پا خاست/ اتمام حجت با فتنه‌گران
مردم تبریز امروز در گرامیداشت حماسه 8 دی 1388 به پا خاسته و این روز را به «یوم‌الله» دیگری در تاریخ ایران تبدیل کردند.

به گزارش خط هشت ، امروز مردم آذربایجان به‌ویژه تبریز در سالروز 8 دی 1388 با حضور به موقع و دشمن‌شکن در صحنه دفاع از ارزش‌‌های دینی و انقلاب و دفع نقشه‌های فتنه‌گران، در صحنه دفاع از نظام و انقلاب حاضر شده و این روز را به «یوم اللهی» دیگر در تاریخ ایران تبدیل کردند.

مردم آذربایجان امروز بار دیگر با حضور غیرتمند و باشکوه خود طی راهپیمایی دشمن‌شکن بر فتنه‌گران و باقیماندگان فتنه 88 اتمام حجت کردند.

راهپیمایی و تجمع یوم‌الله 8 دی مردم تبریز امروز بعد از اقامه نماز جمعه تبریز از مصلای امام خمینی(ره) این شهر به سمت میدان ساعت تبریز برگزار شد و مردم تبریز حماسه 8 دی را در آستانه یوم‌الله 9 دی با شکوه خاصی گرامی داشتند.

مردم تبریز با سردادن شعارهای مرگ بر فتنه‌گر/ خامنه‌ای کوثر است، دشمن او ابتر است/ آذربایجان اویاخدی، انقلابا دایاخدی/ این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده/ «آذربایجان جانباز، خامنه‌ای دن آیریلماز»/ خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست/ و مرگ بر آمریکا، بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

خالقان قیام 29 بهمن 56 تبریز، امروز همراه فرزندان خود با اجتماع در میدان ساعت تبریز، با شعار مرگ بر منافق فتنه‌گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس، خاطره آن سال‌ها را زنده کردند.ارسال نظر