لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : پ, 1396/10/21 - 09:28
کد مطلب: 15651
تصویر صفحه اصلی: 
آدم با هر مرام و مسلکی هم که باشد اینقدر شعور و مردانگی دارد تا به پرچم و جانبازان و یا سربازان جنگی که مانع از غارت کشور شده است، حرمت بگذارد! اما جماعتی که آتش بر تصویر شهدا و پرچم کشورش بیندازد و مشت بر صورت جانبازش بکوبد، اغتشاشگرانی هستند که بویی از انسانیت و شرافت به مشامشان نرسیده است!

به گزارش خط هشت ، در ایام سالروز حماسه 9 دی و نیز به بهانه اغتشاشات اخیر در برخی از شهرها هم کلام و هم صحبت با یکی از جانبازان قطع نخاعی دوران دفاع مقدس شدم؛ او که سالهاست در جبهه فرهنگی فعال است و منزلش را پاتوق فعالیتهای انقلابی و فرهنگی کرده است ، خاطره ای از سال88 بیان داشت که با خواندن آن به طینت پلید فتنه گران پی خواهیم برد.
 

روایتی از قساوت قلب فتنه گران/شما با همین جانبازیتان از این ملت زیاد خورده اید!

حاج مصطفی می گفت: در عاشورای 88 از هیئت داشتیم برگشتیم که در میدان ولی عصر(عج) به جماعت آشوبگر برخوردیم! تا ما را با ظاهر حزب اللهی دیدن راه ماشین را سد کردند و شروع به توهین کردند! با خیال اینکه اینها احتمالا ذره ای غیرت و یا تعصب نسبت به جانبازان داشته باشند، شیشه ماشین را پایین آوردم و گفتم من جانباز قطع نخاعی هستم! یکی از جماعت گفت: هر که می خوای باش! معلومه از مزدوران این حکومتی! یکی دیگر گفت: شما با همین جانبازیتان از این  ملت زیاد خورده اید! دیگه بس است!

عده ای دیگر همینطور ماشین را بالا و پایین می کردند و شعار می دادند. یک طرف ماشین را بلند کرده بودند و قصد داشتند تا ماشین را چپ کنند؛ من همینطور بحث می کردم که یک دفعه مشتی از یک جوان به صورتم حواله شد و صورتم که از دوران جنگ در خود یادگاریهایی از ترکش دشمن داشت پر از خون شد! همراهم که راننده بود پا را روی گاز گذاشت تا از میان جمعیت بیرون برود! شیشه های ماشین دیگر سالم نبود و تا توانسته بودند عقده های خود شون را بر ماشین بی زبان خالی کرده بودند! با یک مکافات از آن مهلکه بیرون آمدیم! عده ای از فتنه گران دست بردار از ما نبودند و با موتور ما را دنبال کردند و خدا رحم کرد که به یگان ضدشورش رسیدیم وگرنه احتمالا اگر باز به دستشان می افتادیم الان باید سینه بهشت زهرا خوابیده بودیم!
 

روایتی از قساوت قلب فتنه گران/شما با همین جانبازیتان از این ملت زیاد خورده اید!

حاج مصطفی سخنان زیادی از قساوت قلب جماعتی که مدعی دفاع از ایران و آزادی ملت هستندگفت؛ جماعتی که حتی رحم به جانباز قطع نخاعی نمی کنند، جانبازی که سلامتی خود را برای دفاع از این آب و خاک فدا کرد!

در اغتشاشات اخیر که به بهانه اقتصاد آغاز شد، باز شاهد اغتشاش و قساوت قلب و حمله به نهادهای نظامی و نیروهای انتظامی و بسیجی و حمله به اماکن مذهبی بودیم که نشان از طینت ناپاک این افراد و شباهت با فتنه گران سال 88  داشتند!

اغتشاشی که به بهانه دفاع از مردم بر علیه مردم سازمانی دهی شد و جماعتی که دیکتاتورهای عالم و قوم های وحشی باید جلوی پایشان لُنگ بندازند!
 

روایتی از قساوت قلب فتنه گران/شما با همین جانبازیتان از این ملت زیاد خورده اید!

آدم با هر مرام و مسلکی هم که باشد این قدر شعور و مردانگی دارد تا به پرچم و جانبازان و یا سربازان جنگی که مانع از غارت کشور شده است، حرمت بگذارد! اما جماعتی که آتش بر تصویر شهدا و پرچم کشورش بیندازد و مشت بر صورت جانبازش بکوبد، اغتشاشگرانی هستند که بویی از انسانیت و شرافت به مشامشان نرسیده است!

 

 

منبع: شهدای ایران

ارسال نظر