لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : پ, 1396/11/12 - 09:12
کد مطلب: 15948
تصویر صفحه اصلی: 
آخرین نامه شهید «شهید مهدی سفاپور» به مناسبت سالروز «شهادت» منتشر شد
نامه شهید چند ساعت قبل از شهادت
باری اگراز احوالات این جانب فرزند خود مهدی صفاپور خواسته باشید الحمد الله سلامتی برقرار است و جای هیچ گونه نگرانی نیست به جز دوری از شما که امیدوارم دیدارمان در آینده نه چندان دور تازه گردد...

به گزارش خط هشت ، شهید مهدی سفاپور/ در تاریخ یکم فروردین 1345 درشهرتهران بدنیا امد تحصیلات خود را تا چهارم ابتدایی ادامه داد شهید در زمان بعد از انقلاب در بسیج مساجد شرکت می کرد و حتی شب ها در کوچه خیابان پاسداری و سنگر داری میکرد شهید در دوران جنگ به خدمت سربازی رفت و در تاریخ دهم بهمن 1366 در قلاویزان اثر اصابت تیر به قلبش به شهادت رسید و مزارش در بهشت زهرا تهران واقع است.

آخرین نامه شهید...

چند ساعت قبل از «شهادت»

بسمه تعالی

سلام

پس از عرض سلام خدمت پدر ومادر عزیزم امیدوارم که حال شما عزیزان خوب وسر حال باشد و در پناه خداوند متعال صحیح و سلامت باشد انشا الله .

باری اگراز احوالات این جانب فرزند خود مهدی صفاپور خواسته باشید الحمد الله سلامتی برقرار است و جای هیچ گونه نگرانی نیست به جز دوری از شما که امیدوارم دیدارمان در آینده نه چندان دور تازه گردد.

خدمت مادر معصومه سلام عرض می کنم خدمت برادرم حسین و زن برادرم سلام عرض می کنم خدمت جواد سلام عرض می کنم و امیدوارم حال شما خوب باشد و خدمت خواهر کوچکترم سارا سلام عرض می کنم از قول من به تمام دوستان وآشنایان وفامیلها سلام برسانید و در ضمن آگر پدرم را چشمش را عمل کرده اید یا نه حتما برایم در نامه بنویسید .

در ضمن من یک روز رفتم اهواز پیش عمه ام همگی حالشان خوب بود و همگی سلام رساندند و دیگر عرضی ندارم و همگی شما را به خدای بزرگ می سپارم در ضمن جواب نامه را فوری بنویسید

فرزند شما مهدی صفاپور/ دهم بهمن1366

 

منبع: پرونده فرهنگی شهدا/ اداره هنری، اسناد و انتشارات/ شهرستان های استان تهران

ارسال نظر