لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : س, 1396/11/17 - 23:25
کد مطلب: 16037
تصویر صفحه اصلی: 
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت:‌ این رزمندگان اسلام هستند که با ایثار خود تمامی قدرت‌های جهانی را به زانو درآورده و نامشان را در تاریخ انقلاب ماندگار می‌کنند.

به گزارش خط هشت ، سردار جلیل بابازاده امشب در آیین نکوداشت فعالان عرصه هنر وادبیات پایداری که درسالن ولایت برگزارشد، اظهار کرد:در طول هشت سال دفاع مقدس همه مردم با تمام قدرت  از رزمندگان اسلام پشتیبانی کرده با تمام وجود فداکاری‌های مثال‌زدنی را از خود به نمایش گذاشتند..
وی افزود: ررمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس از همه چیز خود گذشتد و ا لبیک گفتن به فرمان امام خمینی (ره) باتمام قوت با رژیم طاعوت مبارزه کردند و این پیروزی شیرین به سادگی محقق نشد..
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: این پیروزی به آسانی به دست آورده نشده است که به این راحتی از دست بدهیم، چرا که بهترین جوانان این ملت در طول هشت سال دفاع مقدس جان خود را فدا کردند تا ما در آرامش زندگی کنیم.
بابازاده با اشاره به ارزش کار فعالان عرصه هنر و ادبیات پایداری بیان کرد: کسانی که در عرصه هنر و ادبیات پایداری دفاع مقدس فعالیت می‌کنند ارزش آنان کمتر از شهیدان و رزمندگان دفاع مقدس نخواهد بود.
وی افزود: در جهان کنونی دیگر آمریکا به عنوان کشور ابرقدرت دنیا شناخته نمی‌شود، بلکه این رزمندگان اسلام و شهید حجحی‌ها هستند که با ایثار خود تمامی قدرت‌های جهانی را به زانو درآورده و نامشان در تاریخ انقلاب ماندگار می‌شود.

ارسال نظر