لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : ي, 1396/12/06 - 15:46
کد مطلب: 16233
تصویر صفحه اصلی: 
به مناسبت سالگرد عملیات‌های خیبر و بدر و گرامی‌داشت شهدای شمال‌غرب و مدافع حرم استان اردبیل، محفل شعر و خاطره "شب‌های مجنون" در این استان برگزار شد.

به گزارش خط هشت از اردبیل، شامگاه روز شنبه به مناسبت سالگرد عملیات‌های خیبر و بدر و گرامی‌داشت شهدی شمال‌غرب و مدافع حرم استان اردبیل، محفل شعر و خاطره "شب‌های مجنون" در اردبیل برگزار شد و از برگزیدگان همایش رقابتی شعر «مدافع سلحشور» تجلیل به عمل آمد.

در این محفل که شامگاه شنبه 5 اسفند ماه و با حضور مسئولان استانی و فرماندهان انتظامی و نظامی، رزمندگان و خانواده‌های شهدای عملیات های بدر و خیبر، شمال‌غرب و مدافع حرم استان اردبیل به همت اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان و با مشارکت سپاه حضرت عباس (ع) و ادارات و نهادهای مختلف در سالن ولایت سپاه حضرت عباس (ع) استان برگزار شد،

در این مراسم معنوی و ارزشی جانبازان «جواد صبور»، سردار «مصطفی اکبری» و «اسماعیل اکبر‌نسب» از فرماندهان دفاع مقدس و «علیرضا جابر‌صفار» از آزادگان و جانبازان عملیات خیبر به بیان خاطراتی از عملیات‌های بدر و خیبر پرداختند.

در ادامه شاعران "کاظم نظری‌بقا"، "روزبه صمدی نیر" و جانباز 70 درصد "صابر قره داغلو به قرائت شعر پرداختند و همسر شهید مدافع حرم جاویدالاثر "علی آقایی" دلنوشته‌ای را خطاب به همسر شهیدش برای حاضرین خواند.

سپس از شبنم فرضی‌زاده، پیام جهانگیری و بهزاد گرانمایه به عنوان برگزیدگان همایش رقابتی شعر «مدافع سلحشور» و 9 نفر از حائزین رتبه تقدیری این همایش تجلیل شد.

 

 

منبع: بسیج

ارسال نظر