لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : چ, 1396/12/09 - 10:09
کد مطلب: 16271
تصویر صفحه اصلی: 
در بخشی از پیام رئیس جمهور امده است: تاریخ پر فراز ‌و نشیب ایران قهرمانان بزرگی را به خود دیده است که در میدان‌های نبرد صحنه‌های بدیع حماسه و پیروزی خلق کردند.

به گزارش خط هشت ،

در جریان برگزاری همایش بزرگداشت سردار سلیمانی عصر امروز(سه شنبه8 اسفند) پیام حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور قرائت شد. 

متن این پیام به شرح زیر است: 

تاریخ پر فراز ‌و نشیب ایران قهرمانان بزرگی را به خود دیده است که در میدان‌های نبرد صحنه‌های بدیع حماسه و پیروزی خلق کردند. در تاریخ معاصر ایران اسلامی  شاهد ظهور و درخشش دلیر مردانی هستیم که در اوج بهره مندی از سجایای اخلاقی حماسه سازند و در سایه الطاف و نصرت الهی و به مدد تزکیه نفس و اطاعات از ولی فقیه با مومنان فر‌وتن و‌ خوش‌رفتار و در مصاف با سلطه جویان سختگیر و پرصلابتند. 

همیشه آن است که در دل آزادگان و مظلومان جهان جایی جاودان دارند. 

شهیدان عالی مقام دفاع مقدس مدافعان پر افتخار حرم جانبازان والا و خستگی ناپذیر و آزادگان صبور پیشگامان این حرکت می باشند. سردار افتخار اسلام و مجاهد فی سبیل الله سرلشکر قاسم سلیمانی در برهه‌ای بسیار حساس از تاریخ ایران و جهان با مجاهدتی ناب در راه دفاع از جان و ناموس مسلمانان و مقدسات مردم به حمایت ارتش و مردم عراق و سوریه پرداخت تا شجره خبیثه داعش ریشه کن شود و موجب خدمتی بزرگ به ملت‌های منطقه و بشریت شد. 

اینجانب برگزاری همایش سوختگان وصل را فرصتی مناسب در  راستای حفظ و نشر ارزش‌های ایثار مقاومت و شهادت می‌دانم و بدین مناسبت از تلاش موفق و ماندگار فرمانده نیروی قدس سپاه ‌اسداران انقلاب اسلامی تشکر و از درگاه خداوند سبحان برای این عزیز و ‌ تمام مجاهدان راه  خدا سعادت عزت ‌و پیروزی مسئلت دارم.

 

 

منبع: حریم حرم

ارسال نظر