لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : ي, 1396/12/27 - 23:33
کد مطلب: 16536
تصویر صفحه اصلی: 
کارشناس مسائل مذهبی گفت: اردوهای جهادی یکی از ثمرات و برکات و دستاوردهای راهیان نور است.

به گزارش خط هشت ، حجت‌الاسلام ماندگاری در گفت‌وگویی در خصوص تأثیر گروه‌های جهادی بر جوانان و نوجوان اظهار کرد: عقیده ما بر این است که اردوهای جهادی یکی از ثمرات و برکات و دستاوردهای راهیان نور است.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف راهیان نور این است که فرهنگ جهادی را در جامعه نهادینه کند و در حال حاضر یکی از شعب فرهنگ جهادی، اردوهای جهادی است.

کارشناس مسائل مذهبی، جوانان و نوجوانان را به حضور در اردوهای جهادی توصیه کرد و افزود: نسل جوان، دانش‌آموز و دانشجوهای عزیز می‌توانند از فرصت‌های تعطیلی خودشان به بهترین وجه ممکن از معنویت اردوهای جهادی استفاده کنند و در مناطق محروم به کمک مردم همان مناطق، امورات عمرانی انجام بدهند.

وی به برخی از فعالیت‌های اردوهای جهادی اشاره کرد و گفت: مسجدسازی، مدرسه‌سازی، ساخت خانه بهداشت و حسینیه، ترمیم قنات و راه‌سازی و هر کاری که موجب آباد کردن مناطق محروم و روستاها می‌شود از فعالیت‌های اردوهای جهادی است.

ماندگاری عنوان کرد: در تمامی محیط‌هایی که راهیان نور برقرار است اردوهای جهادی نیز برقرار است.

کارشناس مسائل مذهبی در پایان اظهار کرد: اول انقلاب و همچنین زمان جنگ تحمیلی، جهاد سازندگی با کمک مردم مشکلات را حل می‌کرد و امروز گروه‌های جهادی با حضورشان در مناطق محروم به دنبال کمک به مردم این مناطق هستند و این همان عمل به فرمایش مقام معظم رهبری است که فرمود: مشکلات غیرقابل ‌حل نیستند.

ارسال نظر