لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : پ, 1397/01/23 - 09:53
کد مطلب: 16809
تصویر صفحه اصلی: 
فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش اردبیل گفت: رژه نیروهای مسلح همزمان با سراسر کشور 29 فروردین در اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش خط هشت ، سرهنگ کریم چشک ، فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش اردبیل با بیان این که برنامه‌های مهمی برای هفته ارتش در استان تدارک دیده است افزود: دیدار با امام جمعه اردبیل، برگزاری رژه و برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده برای هفته ارتش است.

وی یکی از برنامه‌های بزرگ هفته ارتش را رژه روز ارتش دانست و گفت: برای برگزاری این رژه تدارکات  لازم فراهم شده است تا بار دیگر اقتدار نیروهای مسلح را ببینیم.

فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش اردبیل هم‌اکنون کشورمان از لحاظ امنیتی یکی از کشورهاب پیشتاز بوده و هیچ کس نمی‌تواند نگاه چپ به کشور داشته باشد.

چشک همچنین اظهار کرد: امنیت کشورمان مدیون شهدای والامقام است و ما قدردان خون شهدای والامقام هستیم و با جان و دل راه شهدا را ادامه می‌دهیم.

وی با اشاره به این که خانواده‌های معظم شهدا بزرگ‌ترین سرمایه برای ما هستند افزود: این خانواده‌های معظم با گذشت از جان و مال و فرزندانشان درس بزرگ شجاعت و فداکاری را به ما آموخته‌اند.

فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش اردبیل گفت: ترویج فرهنگ ایثار وشهادت رسالتی خطیر و حساس است که باید همگان به این امر توجه ویژ‌ه‌ای داشته باشیم چرا که رمز پیروزی کشورمان بوده است.

چشک افزود: با وحدت و همدلی مسئولان و مردم تمام توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان خنثی می‌شود و پیشرفت‌ها و اقتدار کشورمان در حوزه‌های مختلف رشد می‌یابد.

 

 

منبع: سبلان‌ما

ارسال نظر