لبه‌های اولیه

تازه ها

تاریخ انتشار : د, 1397/01/27 - 10:03
کد مطلب: 16833
تصویر صفحه اصلی: 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: طبق هماهنگی‌های انجام شده آئین هفدهمین سالگرد ارتحال آیت الله مروج (ره) امام جمعه فقید اردبیل در روز‌های ۲۷ و ۲۸ فروردین‌ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش خط هشت از اردبیل، سیدناصر اسحاقی ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری آئین هفدهمین سالگرد ارتحال آیت‌الله مروج(ره) در اردبیل اظهار داشت:‌ براساس هماهنگی‌های انجام شده آئین هفدهمین سالگرد ارتحال آیت الله مروج(ره) امام جمعه فقید اردبیل در روزهای 27 و 28 فروردین‌ماه امسال برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل بیان کرد:‌ این آئین‌ها در موسسه فرهنگی تحقیقاتی آیت‌الله مروج (ره) و حوزه علمیه صالحیه اردبیل برگزار خواهد شد که در این زمینه برنامه‌ریزی شده تا برنامه‌هی مختلفی در این آئین‌ها اجرا شده و شخصیت این عالم برجسته به نحوی شایسته معرفی شود.

وی با اشاره به برگزاری این آئین و اجرای شعرخوانی و محفل انس با قرآن کریم در روز دوشنبه 27 فروردین‌ماه گفت: این مراسم در موسسه فرهنگی تحقیقاتی آیت‌الله مروج(ره) بعد از نماز مغرب و عشا برگزار خواهد شد که امیدواریم حضور هر چه پرشور و گسترده اقشار مختلف مردم را در این مراسم شاهد باشیم.

اسحاقی از برگزاری همایش بزرگداشت آیت‌الله مروج (ره) در روز سه شنبه 28 فروردین‌ماه خبر داد و افزود: برگزاری این همایش نیز در حوزه علمیه صالحیه تدارک دیده شده است که تلاش و جدیت بر معرفی خدمات و شخصیت آیت‌الله مروج در استان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: برگزاری عصر شعر با حضور اعضای شورای اسلامی اردبیل در مؤسسه فرهنگی و تحقیقاتی آیت‌الله مروج(ره) و برگزاری محفل انس با قرآن و برپایی درس اخلاق بعد از نماز مغرب و عشاء روز دوشنبه توسط آیت‌الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان اردبیل در مؤسسه فرهنگی و تحقیقاتی آیت‌الله مروج(ره) از دیگر مراسمات هفدهمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت آیت‌الله مروج(ره) است.

 

 

منبع: بسیج

ارسال نظر