لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : چ, 1397/02/26 - 14:30
کد مطلب: 17239
تصویر صفحه اصلی: 
واکنش یک نویسنده به کشتار فلسطینیان مظلوم
قربانگاه جدید یا معبد آقای ترامپ
حبیب احمدزاده نسبت به انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف و به خاک و خون کشیده شدن مردم مظلوم فلسطین در روز نکبت واکنش نشان داد.

به گزارش خط هشت ،  حبیب احمدزاده، مستندساز، محقق و نویسنده دفاع مقدس و خالق آثاری چون «شطرنج با ماشین قیامت» و «داستان‌های شهر جنگی» در واکنش به انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف و شهادت و جراحت صدها تن از مسلمانان فلسطینی، مطلبی با عنوان «قربانگاهی جدید برای سفارتخانه و یا معبد آقای ترامپ» نوشت: امروز فلسطینیان  دوباره به دلیلی بسیار تکراری و ساده به خاک و خون کشیده شدند؛ در تظاهراتی بر علیه غصب دوباره سرزمینشان، این دفعه  به دست ترامپ.

کم کم  ما نیز به بهانه دعواهای داخلی یادمان رفته که همین شورای امنیت و سازمان ملل همیشه  چک سفید امضاء گرفته از بن سلمان نیز در تمامی قطعنامه‌هایشان شهر بیت‌المقدس را حداقل روی کاغذ، جزو سرزمین‌های اشغال شده می‌دانند و همه جهانیان نیز هیچ حق قانونی برای انتقال سفارتخانه آمریکا به این شهر قائل نیستند.

فقط دیروز، بیش از 55 فلسطینی بی‌سلاح در بزرگترین و طولانی‌ترین محاصره انسانی تاریخ جهان در مرز غزه سلاخی و کشتار شده و بیش از دوهزار و هفتصد فلسطینی دیگر مجروح شدند که 9 تن از آنان خبرنگار هستند.

بله شاید برای جشن فتح و موفقیت ناتانیاهو، به نسبت دفعات قبل آمار کوچکی باشد ریختن این تعداد خون  قربانی، به پای افتتاح سفارتخانه یا معبد جدید آقای ترامپ در این شهر.

 

 

منبع: فارس

ارسال نظر