لبه‌های اولیه

تازه ها

گروه خبری: 
تاریخ انتشار : چ, 1397/02/26 - 23:00
کد مطلب: 17245
تصویر صفحه اصلی: 
نماینده ولی فقیه در اردبیل:
رمضان ماه خودسازی است
نمانیده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: ماه رمضان فرصتی برای خودسازی انسان‌ها است که باید با عمل به دستورات الهی انجام گیرد.

به گزارش خط هشت ، آیت‌الله سید حسن عاملی ظهر امروز در  مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان که در مهدیه اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: ماه رمضان فرصتی برای خودسازی انسان‌ها است که باید با عمل به دستورات الهی انجام گیرد.

وی گفت: در ماه مبارک رمضان پروردگار متعال با نظر رحمت خود به بندگان می‌نگرد و از همین رو مومنین و متدینین باید با استفاده از این فرصت مناسب با عمل به دستورات الهی در عرصه خودسازی بیشتر فعالیت کنند.

نمانیده ولی فقیه در استان اردبیل تصریح کرد: در این ماه انسانها باید روزه‌داری را در همه جوانب و اعضا جوارح خود تمرین کنند تا در تمام سطوح زندگی به یاد این ماه در انجام عمل خیر و دوری از منکر پیشتاز باشند.

عاملی بیان کرد: پروردگار متعال در قرآن کریم میفرماید «من روزه‌داری را برای به مشکل انداختن شما نگذاشتم بلکه با این روزه‌داری قصد تطهیر شما را داشته و بدین گونه نعمت خود را بر بندگان تمام کنم تا از اهل شکر باشید».

به گزارش خط هشت، در انتهای این مراسم که با حضور پرشکوه مردم و به همت شهرداری اردبیل برگزار شد از چهره‌های برتر قرآنی استان به صورت ویژه تجلیل شد.

برچسب‌ها: 
ارسال نظر