لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

تاریخ انتشار : پ, 1397/02/13 - 10:57
کد مطلب: 17074
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکر حدود ۸۱۰ شهید در عملیات ۶ ساله تفحص در شهر فاو پیدا شد.

بعد از پیدا شدن ۴۰ هزار شهید در طول عملیات های تفحص پیکرهای مطهر شهدا، با کاوش حدود ۴۲۰۰ شهید دیگر کار تفحص پیکر شهدای دفاع مقدس به اتمام خواهد رسید.
سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اتمام عملیات تفحص در شهر فاو و خداحافظی با مردم این شهر گفت: امروز هنگام خروج بچه‌های تفحص، پرچم مبارک گنبد امام رضا(ع) با کمک محبت آستان قدس در اختیار ما قرار گرفت و آن را تقدیم مردم شهر فاو کردیم که عاشق و دلداده جمهوری اسلامی و حرم مطهر امام رضا(ع) هستند.
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به شهدایی که در این منطقه پیدا شدند، گفت: در عملیات ۶ ساله تفحص در این مناطق حدود ۸۱۰ شهید پیدا شد و متقابلا ۱۱۶۹ تن از اجساد کشته شدگان عراقی هم که در این منطقه پیدا شد، تحویل مقامات عراق دادیم.
چند روز پیش نیز سردار باقرزاده با اعلام خبر اتمام تفحص شهدا در محور فاو گفت:  با توجه به اینکه عملیات کاوش در محور فاو تمام شده و تا حدی که مقدور بوده شهدا را در این محور کاوش کرده‌ایم، روز جمعه مراسم وداعی برگزار خواهیم کرد و با مجموعه مردم محلی و خون‌گرم و مسئولین شهر فاو در مصلای نمازجمعه شهر در مسجد امام علی(ع) خداحافظی خواهیم کرد.
 
برای تماشای فیلم این آدرس را کلیک کنید.
 
http://www.tafahoseshohada.ir/fa/news/2549/%DA%A9%D8%B4%D9%81-%D9%BE%DB%...

ارسال نظر