لبه‌های اولیه

تازه ها

پربیننده ترین

تاریخ انتشار : چ, 1397/03/30 - 12:16
کد مطلب: 17597
چند روز قبل حادثه ای شدیدا ناراحت کننده در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) رخ داد که هر چند در اواسط هفته و در زمان خلوتی گلزار شهدا بود اما منجر به اعتراض خانواده های شهدا و افراد حاضر در بهشت زهرا (س) شد که متاسفانه در یک سکوت خبری هیچ کس از این ماجرا خبر دار نشد!

به گزارش خط هشت ، چند روز قبل حادثه ای شدیدا ناراحت کننده در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) رخ داد که هر چند در اواسط هفته و در زمان خلوتی گلزار شهدا بود اما منجر به اعتراض خانواده های شهدا و افراد حاضر در بهشت زهرا (س) شد که متاسفانه در یک سکوت خبری هیچ کس از این ماجرا خبر دار نشد!

 
متاسفانه، مدیریت ناصحیح گلزار شهدا و سازمان بهشت زهرا (س) در این سال ها منجر به ساماندهی (تخریب) بخشی از قطعه 24 و 21 گلزار شهدا بدون اجازه خانواده شهدا شد و تا مدتی نیز دل خانواده شهدا را به درد آورد!و حالا نمایش صحنه هایی که پرتاب ایزوگام های فرسوده سقف مزار شهدای 72 تن بر روی حجله های شهدای اطراف که منجر به تخریب و کج شدن حجله ها شده، بدون شک توهین و خسارتی است به یادگار های دفاع مقدس و گنجینه های انقلاب اسلامی که مسئول مستقیم آن سازمان بهشت زهرا (س) و شهرداری تهران است.
 
در فیلم زیر خود ببینید که با سهل انگاری چگونه ایزوگام های فرسوده را روی حجله های مطهر شهدا در پایتخت ام القرای جهان اسلام پرت کرده اند! البته لازم به ذکر است:جوانان حاضر در بهشت زهرا(س) بعد از مشاهده این صحنه، شخصا آشغال ها را از روی حجله و مزار شهدا جمع کردند.
 
 
 
 
ارسال نظر